top of page

Reklamowe oklejanie witryn – skuteczny sposób na promocję biznesu

Reklamowa na oknach i witrynach to jeden z najpopularniejszych sposobów na promocję biznesu. Jest to skuteczny i stosunkowo niedrogi sposób na przyciągnięcie uwagi klientów i zwiększenie rozpoznawalności marki. 

Jakie są zalety reklamowego oklejania witryn?

 • Wysoka skuteczność. Reklamowe oklejanie witryn jest bardzo skutecznym sposobem na dotarcie do potencjalnych klientów. Witryny sklepów i lokali usługowych są widoczne przez wiele osób każdego dnia, co daje firmom duże możliwości dotarcia ze swoją reklamą do szerokiego grona odbiorców.


 • Dostępność. Reklamowe oklejanie witryn jest dostępne dla firm o każdym budżecie. Cena usługi zależy od wielkości i rodzaju witryny, a także od rodzaju reklamy, która będzie na niej umieszczona.


 • Elastyczność. Reklamowe oklejanie witryn daje firmom dużą swobodę w zakresie kreacji reklamy. Można wybrać dowolny projekt, który będzie najlepiej odpowiadał potrzebom i oczekiwaniom firmy.
 

Jakie są rodzaje reklamowego oklejania witryn?


Istnieją dwa główne rodzaje reklamowego oklejania witryn:


 • Oklejanie pełne. Polega na pokryciu całej powierzchni witryny reklamą. Jest to najpopularniejszy rodzaj reklamowego oklejania witryn.

 • Oklejanie częściowe. Polega na pokryciu wybranego fragmentu witryny reklamą. Jest to dobry sposób na wyeksponowanie wybranego elementu, np. logo firmy lub promocji.

Jakie rodzaje reklam można wykorzystać do oklejania witryn?


Do reklamowego oklejania witryn można wykorzystać różne rodzaje reklam, w tym:


 • Logo firmy. Jest to podstawowy element reklamowego oklejania witryn. Logo firmy powinno być widoczne i czytelne, aby potencjalni klienci mogli łatwo zapamiętać markę.

 • Promocje. Reklamowe oklejanie witryn to doskonały sposób na promocję produktów lub usług. Można wykorzystać je do informowania o aktualnych promocjach, obniżkach cen lub nowych produktach.

 • Grafiki i obrazy. Reklamowe oklejanie witryn można wykorzystać do stworzenia ciekawej i atrakcyjnej wizualnie reklamy. Można wykorzystać do tego zdjęcia, grafiki lub ilustracje.


I jeszcze kilka słów o etapach oklejania:


 1. Pomiar i projekt. Na tym etapie przeprowadza się pomiary witryny i przygotowuje się projekt reklamy. Ja przesyłam także wizualizacje, abyś był pewien czego się spodziewać.

 2. Wydruk. Na podstawie przygotowanego projektu wykonuje się wydruk reklamy. Od naszych ustaleń zależy czy jest to druk solventowy czy UV oraz na jakiego rodzaju folii go wykonam.

 3. Naklejenie. Gotową reklamę nakleja się na witrynę. Jeśli Twoja witryna lub okno znajduje się w trudno dostępnym miejscu nic się nie martw - posiadam stosowne uprawnienia, aby za pomocą podnośnika koszowego dotrzeć tam gdzie drabina nie sięga :)Reklamowe oklejanie witryn to skuteczny i stosunkowo niedrogi sposób na promocję biznesu. Jeśli zastanawiasz się czy jest to dobra forma promocji dla Twojego biznesu napisz do mnie i wspólnie znajdziemy jakie rozwiązanie.Comments


bottom of page